Voľby 2012 - Načo rozmýšľať?

Autor: Ladislav Miko | 10.3.2012 o 12:14 | (upravené 10.3.2012 o 15:22) Karma článku: 6,59 | Prečítané:  1296x

Neinformovaný volič je ako 3 opice – zakrýva si uši, oči a dokonca aj ústa a predstavte si, že práve tento volič rozhoduje o našej budúcnosti. Rozhoduje o tom koho bude voliť, rozhoduje o tom čo s našou republikou bude v budúcnosti a tak potápa spoločnosť svojou hlúposťou...

 

Ako dopadnú dnešné voľby? Ako som už spomínal v predošlom článku Štátna (ne)moc…: “… neinformovaný volič je ako 3 opice – zakrýva si uši, oči a dokonca aj ústa a predstavte si, že práve tento volič rozhoduje o našej budúcnosti. Rozhoduje o tom koho bude voliť, rozhoduje o tom čo s našou republikou bude v budúcnosti a tak potápa spoločnosť svojou hlúposťou.”

ODKAZ na video: http://youtu.be/s7aSILkx9OU

Chcel by som upozorniť na toto video, ktoré jasne zobrazuje aký názor má takýto neinformovaný volič – “Načo bude rozmýšľať? Hlavne aby sa on mal dobre…”.

No, sám teraz už neviem kde to vlastne žijem… Čo sú toto za ľudia? Sú naozaj až tak hlúpi, arogantní, alebo trpia iba nejakou ľahšou formou mozgovej disfunkcie, alebo som ja ten mimozemšťan, ktorý nemyslí len na seba, ale stále dúfa, že svojim hlasom prekričí dav v snahe niečo zmeniť k lepšiemu?

Už v predošlom článku som sa pýtal prečo sa ľudia boja prejaviť svoj názor a svoje pocity. Mám odpoveď…

A nie je to tak, že niektorí ľudia by ich radšej prejavovať nemali? Nemali by ich v snahe o bezpečnosť republiky a ďalších generácií neprejavovať vôbec?

Zaslúži si takýto volič, ktorý nepremýšľa a je mu jedno čo bude s našou domovinou, jeho vnukmi a ďalšími generáciami ísť k voľbám, do kostola, do potravín či do úradov? Takýto ľudia, ktorí “vybudovali” túto krajinu, sú arogantní a nestarajú sa o budúcnosť a napriek tomu, že nevedia a ani nechcú vedieť, nemenia a ani nechcú nič meniť idú k urnám a som smutný z toho ako ich snaha o zmenu a o zlepšenie upadla. Som sklamaný z toho, že akékoľvek ich ambície o zlepšenie padli a som nahnevaný, že nie len ja, ale aj naše budúce generácie musia doplácať práve na takýto typ voliča…

Prosím CHOĎTE VOLIŤ a žiadam Vás aby ste volili podľa svojho najlepšieho vedomia a SVEDOMIA – nedovoľte im zničiť to po čom sme tak dlho túžili, nedovoľte im potopiť našu republiku a ožobračiť naše deti!
Ďakujem, Ladislav Miko

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?